Laman maklumat bebas · bukan laman web rasmi Natural8 · 18 tahun ke atas sahaja · patuhi undang-undang tempatan

♠ Panduan bebas dalam Bahasa Melayu

Panduan Natural8: muat turun, daftar dan bonus dalam satu tempat

Natural8 (N8 Poker) ialah bilik poker rangkaian GGPoker yang memberi tumpuan kepada pemain Asia. Di sini kami terangkan dalam Bahasa Melayu cara muat turun, cara daftar, cara dapatkan bonus deposit pertama, serta cara deposit dan pengeluaran.

※ Butang ialah pautan rakan kongsi (nofollow); pendaftaran dibuat di Natural8. 18+. Bermain secara bertanggungjawab.

  • Rangkaian GGPoker
  • Android / iOS / Windows / Mac
  • Rakeback Ocean Rewards hingga 80%
  • Khidmat pelanggan 24/7

Bonus deposit pemain baharu

200% sehingga $1,000

atau pilih Free Bonus $100 · tiada kod diperlukan

  • Deposit pertama dari $10, tambahan dalam 60 hari turut dikira
  • $1 dilepaskan bagi setiap $5 rake
  • Tambahan misi Honeymoon 30 hari, sehingga $400
Tuntut bonus depositTerma bonus penuh →

Mula bermain Natural8 dalam tiga langkah

Muat turun mengikut peranti

Versi Android tiada di Google Play dan versi iOS tiada di App Store; kedua-duanya dipasang terus dari pelayan muat turun rasmi Natural8. Jika aplikasi tertutup sendiri, tidak boleh dibuka atau keluar mesej “IP tidak betul”, rujuk panduan masalah muat turun.

Ringkasan bonus pemain baharu

GanjaranJumlahCara mendapatkannya
Bonus padanan deposit pertama200% hingga $1,000Deposit $10–$500; $1 dilepaskan bagi setiap $5 rake, mesti dibuka dalam 90 hari
Free Bonus (pilih satu)Hingga $100Deposit dari $20; tiket $52.50 + hingga P$47.50 diberi dalam 6 hari
Misi Honeymoon pemain baharuHingga $400Misi harian selama 30 hari, perlu diaktifkan dalam 7 hari selepas log masuk pertama
Freeroll mingguan$100,000 dijaminTiket diperoleh dengan mendaftar, membuat deposit pertama dan bermain jumlah tangan tertentu

Anda hanya boleh memilih satu daripada dua bonus deposit pertama: pemain yang kerap bermain dan menjana rake sesuai dengan padanan 200%; pemain yang mahu mencuba dengan kos rendah dahulu sesuai dengan Free Bonus $100. Perbandingan penuh ada dalam panduan bonus deposit pertama.

Permainan di Natural8

Deposit, pengeluaran dan rakeback

Natural8 menerima kripto, pindahan bank / imbas kod QR, MuchBetter, ecoPayz dan Luxon — kad kredit tidak diterima buat masa ini. Deposit tiada caj; setiap pengeluaran dikenakan $1 dan anda perlu lengkapkan pengesahan identiti (KYC) dahulu. Ada juga “syarat jumlah permainan” rasmi sebelum pengeluaran — butirannya dalam panduan pengeluaran.

Program rakeback dinamakan Ocean Rewards (menggantikan Fish Buffet lama): anda kumpul Tide Points berdasarkan rake, ada 8 tahap, dan promosi rasmi menyebut sehingga 80%. Lihat penjelasan rakeback dan peraturan rake.

Alat poker percuma

Bagaimana panduan ini ditulis

natural8.cn bukan laman rasmi Natural8 dan tidak menerima sebarang bayaran bagi pihak Natural8. Kami menyemak satu demi satu maklumat daripada halaman rasmi berbahasa Inggeris, pusat bantuan dan pelayan muat turun, kemudian menyusunnya semula dalam bahasa kami sendiri; sumber disenaraikan di bahagian bawah setiap halaman. Apabila terma rasmi berubah, kami kemas kini halaman berkaitan. Poker dalam talian dihadkan oleh undang-undang di beberapa tempat, termasuk tanah besar China, Hong Kong dan Malaysia — baca dahulu penjelasan undang-undang mengikut negara dan status di Malaysia sebelum bermula.

Soalan lazim

Apa itu Natural8? Adakah N8 Poker sama dengan Natural8?
Ya. Natural8 ialah bilik poker dalam rangkaian GGPoker yang menyasarkan pemain Asia, dan ramai pemain menyingkatkannya sebagai N8 atau N8 Poker. Slogan rasminya “Where Asia Plays Poker”. Laman web rasmi tersedia dalam bahasa Inggeris, Cina Tradisional, Thai dan Vietnam — tiada versi Bahasa Melayu.
Apakah beza Natural8 dan GGPoker?
Kedua-duanya dalam rangkaian GGPoker dan berkongsi sistem akaun GGPass yang sama; acara peringkat rangkaian (WSOP Online, APT Online dan lain-lain) muncul di kedua-dua tempat. Bezanya pada bonus pemain baharu, program rakeback, freeroll khas Asia dan pasukan duta. Lihat perbandingan Natural8 dan GGPoker.
Adakah Natural8 ada versi web?
Tidak. Natural8 menyatakan semua permainan poker tidak boleh dimainkan dalam pelayar web; anda perlu memasang klien: Windows, Mac, APK Android atau iOS melalui profil konfigurasi.
Perlukah kod promosi atau kod jemputan untuk daftar?
Tidak perlu. Bonus deposit pertama dipilih terus dalam kaunter bayaran di bahagian “Choose your bonus”, tanpa sebarang kod. Berhati-hati dengan “kod jemputan eksklusif” yang dipromosikan di internet — lihat penjelasan kod bonus.
Adakah Natural8 sah dan boleh dipercayai?
Pengendalinya ialah Run Good N.V. yang memegang lesen perjudian Anjouan (Comoros), dan penjana kad rawaknya diperakui oleh BMM Testlabs. Sama ada anda boleh bermain di tempat anda bergantung pada undang-undang tempatan — lihat ulasan Natural8 dan penjelasan mengikut negara.

Sumber

Fakta di halaman ini disemak dengan halaman rasmi Natural8 berikut pada 2026-10-30. Terma rasmi sentiasa diutamakan.

natural8.cn ialah panduan bebas, bukan laman web rasmi Natural8, dan tidak bergabung dengan Run Good N.V. atau rangkaian GGPoker. Pendaftaran, deposit dan permainan semuanya berlaku dalam aplikasi rasmi Natural8. Poker dalam talian mempunyai risiko kewangan dan dihadkan atau menyalahi undang-undang di sesetengah negara, termasuk Malaysia — semak undang-undang tempatan dahulu.

200% sehingga $1,000atau Free Bonus $100 · tiada kod
Daftar